Zadzwoń
+48 531 089 784

Oferta i cennik

Tekst wprowadzający

Start

Wszystko zaczyna się od kontaktu z nami. Napisz do nas lub zostaw numer, a oddzwonimy. Na tym etapie wstępnie opiszesz czego oczekujesz od filmu, który wspólnie zrealizujemy. Zapewniamy wsparcie i osobę pierwszego kontaktu już na tym współpracy. Od tej pory osoba ta będzie koordynować wszystkie działania i przeprowadzi Cię przez kolejne etapy produkcji. Fajnie, co?

Kreacja

Dobry pomysł to podstawa dlatego zanim przystąpimy do pracy w terenie będziemy potrzebować dobrego scenariusza. Nasz zespół pod przewodnictwem scenarzysty wykreuje pomysł na Twój film. W efekcie otrzymasz scenariusz oraz storyboard. I to właśnie robi różnicę! 

Preprodukcja

Często pomijany przez ekipy realizujące film, etap. Rozpoczynamy prace organizacyjne przed rozpoczęciem zdjęć. Polega na znalezieniu lokalizacji, aktorów, przygotowaniu dokumentacji oraz scenografii. 

Produkcja

Mamy dopięte wszystkie punkty powyżej więc przystępujemy do części praktycznej. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekuwa wspólną wizję w film. Zdjęcia zrealizujemy pod Twoim okiem bądź niezależnie, wybierzemy tło muzyczne i w razie potrzeby lektora – Ty decydujesz 

Postprodukcja

Tutaj zaczyna się praca na „stole montażowym” nasz montażysta zamienia surowy materiał zrealizowany podczas zdjęć na film, który pokażesz światu. To właśnie tutaj montujemy, korygujemy kolory i udźwiękawiamy Twój film. Po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych zabiegów dostaniesz pierwszą wersję filmu, na którą w razie potrzeby wprowadzimy jeszcze Twoje poprawki 

Finał

Mamy gotowy projekt, który przekazujemy Ci we wcześniej ustalony sposób. Na pewno odezwiemy się do Ciebie aby zapytać jak służy Ci film, który wspólnie zrealizowaliśmy. Liczymy też na uwagi co do przebiegu naszej współpracy aby w przyszłości jeszcze lepiej nam się pracowało. Do zobaczenia! 

Produkcja filmowa

Od ponad 7 lat nasza pasja do realizacji filmowej zyskuje uznanie w oczach klientów. O naszych umiejętnościach świadczą efektowne produkcje dla niemal 70 przedsiębiorstw, instytucji i samorządów. Tym, co je łączy, jest oryginalny pomysł i jakość – pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do realizacji obrazu i dźwięku. Sprawdź nas!

{args}


Produkcja filmów reklamowych – to proces, którego celem końcowym jest stworzenie treści filmowej wywołujący u odbiorcy zamierzony efekt. Film ten budować ma świadomość Twojego klienta i przekonać go do zakupu. Proces produkcji takiego dzieła składa się z wielu etapów i każdy z nich jest tak samo ważny.

Argumenty

Filmy i spoty reklamowe

Wzbudzające zainteresowanie i emocje

Zbudują świadomość Twojej marki

Pomogą Ci sprzedać więcej 

Nasze realizacje filmoweSpot Promo z Gali Only ONE - KATOWICE 2015
After Movie Intel Masters w Katowicach 2013
Film Reklamowy Hotel Restauracja Wróblówka
Film Instruktażowy - Mata Prosperplastzobacz wszystkie