Zadzwoń
+48 531 089 784

Produkcja filmowa

Nasza pasja do realizacji filmowej od ponad 7 lat zyskuje uznanie w oczach kolejnych klientów. O naszych wysokich umiejętnościach świadczą efektowne produkcje dla niemal 70 przedsiębiorstw, instytucji i samorządów. Wszystkie nasze realizacje łączy oryginalny pomysł i jakość wykonania – pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do realizacji obrazu i dźwięku. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrealizować!

Filmy i spoty reklamowe

Wzbudzą zainteresowanie i wywołują emocje

Zbudują świadomość Twojej marki

Pomogą Ci sprzedawać więcej

Produkujemy:

Filmy reklamowe, Filmy produktowe

Filmy korporacyjne, Making ofy

Relacje z eventów I wiele innych 


Produkcja filmów reklamowych. Tworzenie filmów reklamowych jest złożonym procesem, którego celem jest stworzenie treści filmowej wywołującej u odbiorcy zamierzony efekt. Film reklamowy budować ma świadomość Twojego klienta, sprawić, by poczuł, jak bardzo Twój produkt czy usługa są mu niezbędne do życia, czyli po prostu ma przekonać go do zakupu. Proces powstawania filmu składa się z kilku równoważnych etapów:

Zrób pierwszy krok

Pierwszy etap procesu zależy od Ciebie - to Ty musisz podjąć decyzję i skontaktować się z nami. Jak to zrobić? Napisz do nas, zostaw numer, zadzwoń - oddzwonimy. Dobrze jeśli wstępnie opiszesz nam czego oczekujesz od filmu, który wspólnie zrealizujemy. Już na tym etapie zapewniamy wsparcie i osobistego opiekuna, który będzie koordynować wszystkie nasze wspólne działania i przeprowadzi Cię przez kolejne etapy produkcji. Fajnie, co?

1
Kreacja

Dobry pomysł to podstawa każdego udanego filmu! Dlatego zanim przystąpimy do pracy w terenie będziemy potrzebować dobrego scenariusza. Nasz zespół, pod przewodnictwem scenarzysty, wykreuje pomysł na Twój film. Finalnie otrzymasz gotowy scenariusz oraz storyboard, tzw. scenopis rysunkowy, czyli serię obrazów i szkiców, które będą wskazówkami przy filmowaniu dla całej ekipy filmowej: operatorów, aktorów, scenarzystów…

2
Preprodukcja
To etap, który niestety często jest pomijany przez ekipy realizujące film. Ale nie u nas! Wiemy, jak ważne są prace organizacyjne przed rozpoczęciem zdjęć: wybranie odpowiedniej lokalizacji, znalezienie wartościowych aktorów, wykonanie lub znalezienie właściwej scenografii czy przygotowanie należytej dokumentacji, pozwalają uniknąć potencjalnych błędów podczas kolejnych etapów.
3
Produkcja
Mamy dopięte na ostatni guzik wszystkie powyższe punkty? Świetnie! Czas przystąpić do części praktycznej. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólną wizję w efektowny reklamowy film Twojej marki. Zdjęcia zrealizujemy pod Twoim okiem bądź niezależnie, wybierzemy tło muzyczne, a w razie potrzeby lektora –  najważniejsze, że to Ty decydujesz i masz realny wpływ na produkcję. 

4
Postprodukcja

Tutaj zaczyna się praca na tzw. „stole montażowym”. Nasz montażysta zamienia “surowy” materiał zrealizowany podczas zdjęć na film, który pokażesz światu. Ten etap to montaż, korekcja kolorów, udźwiękowienie. Po wykonaniu tych wszystkich niezbędnych zabiegów do Twoich rąk trafi pierwsza wersja filmu. Tę wersję udoskonalamy - wprowadzając stosowne poprawki i Twoje sugestie - aż do ostatecznej akceptacji i zadowolenia.

5
Finał
Mamy gotowy film reklamowy, który przekazujemy Ci we wcześniej ustalony sposób. Na pewno odezwiemy się do Ciebie, aby zapytać jak służy Ci film, który wspólnie zrealizowaliśmy i czy podoba się Twoim klientom. Liczymy też na uwagi odnośnie przebiegu naszej współpracy, aby w przyszłości pracowało nam się jeszcze lepiej. 

To co, działamy?
6

przejrzysty proces realizacji, terminowość, stały kontakt i wsparcie, oryginalne pomysły na realizacje, precyzyjnie przygotowana produkcja i perfekcyjnie dobrana ekipa filmowa

Zrealizowane produkcje filmowe

4MATIC Napędza najlepszych. Pełna wersja wyścigu.
Wielkopolska Travel EN - 45 sec.
18 Urodziny ELLE
Shots taken by SkyGlide PRO - 3 axis gimbal film reklamowy by Sky-Video
Jak robimy prąd?
Biedronka 20 lat razem
Spot Reklamowy Coca-Cola CUP
CONHPOL Łobozowska Studio
Test BMW i8 - Grzegorz Miksa
Film Reklamowy Hotel Restauracja Wróblówka
Film Reklamowy- Chris Campy Kobyłocha
Film Reklamowy- Chris Campy Hel
Film Reklamowy "Zielone Katowice" - Dla odmiany 2015
Film Korporacyjny- Argo-Hytos Niemcy
Relacja z montażu turbiny w Stalowej Woli przez firmę DOOSAN
Film Korporacyjny - Argo Hytos Czechy
Budowa Fabryki Volkswagen- Film Korporacyjny
Showreel - Film Korporacyjny
Film Korporacyjny ALWERO The Wool Factory
Film Korporacyjny Tessa Grupa WOLFF
Film Korporacyjny Budowa Instalacji Odazotowania Spalin Denox- Harpex&Lewandowska
Bezzałogowe statki powietrzne - Drony Sp.z.o.o.- Film Korporacyjny
Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiebiorczości i Innowacji - Film Korporacyjny
Film Korporacyjny GRANPAK Drukarnia Opakowań
Film Inspekcyjny Przewiertu HDD
Film Korporacyjny ARGO-HYTOS Poland
Film Korporacyjny ARGO-HYTOS Polska
Film Korporacyjny dla oddziału Ikei w Esipovo w Rosji
Relacja z Budowy Wrocławskiego Szpitala
Showreel Sky-Video FILM DOKUMENTALNY
Film Dokumentalny Bory Niemodlińskie- Ludzie i las (2014) Lektor PL
Film Dokumentalny pt. Krótka Opowieść Filmowa- Cieszyńska Szkoła Muzyczna
Film Instruktażowy- Palisada Prosperplast
Film Instruktażowy- Kompostownik Prosperplast
Film Instruktażowy - Mata Prosperplast
Film Instruktażowy - Deszczownica Prosperplast
Film Instrutażowy- Border 2 Prosperplast
Film Instruktażowy - Border PROSPERPLAST
LEWANDOWSKI for Head&Shoulders
ORLEN
Mercedes Benz GLC