Etapy produkcji filmowej

Zrób pierwszy krok

Pierwszy etap procesu zależy od Ciebie – to Ty musisz podjąć decyzję i skontaktować się z nami. Jak to zrobić? Napisz do nas, zostaw numer, zadzwoń – oddzwonimy. Dobrze jeśli wstępnie opiszesz nam czego oczekujesz od filmu, który wspólnie zrealizujemy. Już na tym etapie zapewniamy wsparcie i osobistego opiekuna, który będzie koordynować wszystkie nasze wspólne działania i przeprowadzi Cię przez kolejne etapy produkcji. Fajnie, co?

Film reklamowy - kontakt
Kreacja filmu reklamowego

Kreacja filmu reklamowego

Dobry pomysł to podstawa każdego udanego filmu! Dlatego zanim przystąpimy do pracy w terenie będziemy potrzebować dobrego scenariusza. Nasz zespół, pod przewodnictwem scenarzysty, wykreuje pomysł na Twój film. Finalnie otrzymasz gotowy scenariusz oraz storyboard, tzw. scenopis rysunkowy, czyli serię obrazów i szkiców, które będą wskazówkami przy filmowaniu dla całej ekipy filmowej: operatorów, aktorów, scenarzystów…

Preprodukcja filmu reklamowego

To etap, który niestety często jest pomijany przez ekipy realizujące film. Ale nie u nas! Wiemy, jak ważne są prace organizacyjne przed rozpoczęciem zdjęć: wybranie odpowiedniej lokalizacji, znalezienie wartościowych aktorów, wykonanie lub znalezienie właściwej scenografii czy przygotowanie należytej dokumentacji, pozwalają uniknąć potencjalnych błędów podczas kolejnych etapów.

Preprodukcja filmu reklamowego

Produkcja filmu reklamowego

Mamy dopięte na ostatni guzik wszystkie powyższe punkty? Świetnie! Czas przystąpić do części praktycznej. Reżyser wraz z operatorem kamery i resztą ekipy przekują wspólną wizję w efektowny reklamowy film Twojej marki. Zdjęcia zrealizujemy pod Twoim okiem bądź niezależnie, wybierzemy tło muzyczne, a w razie potrzeby lektora – najważniejsze, że to Ty decydujesz i masz realny wpływ na produkcję.

Postprodukcja filmu reklamowego

Tutaj zaczyna się praca na tzw. „stole montażowym”. Nasz montażysta zamienia “surowy” materiał zrealizowany podczas zdjęć na film, który pokażesz światu. Ten etap to montaż, korekcja kolorów, udźwiękowienie. Po wykonaniu tych wszystkich niezbędnych zabiegów do Twoich rąk trafi pierwsza wersja filmu. Tę wersję udoskonalamy – wprowadzając stosowne poprawki i Twoje sugestie – aż do ostatecznej akceptacji i zadowolenia.

Postprodukcja filmu reklamowego
Produkcja filmu reklamowego

Finał

Mamy gotowy film reklamowy, który przekazujemy Ci we wcześniej ustalony sposób. Na pewno odezwiemy się do Ciebie, aby zapytać jak służy Ci film, który wspólnie zrealizowaliśmy i czy podoba się Twoim klientom. Liczymy też na uwagi odnośnie przebiegu naszej współpracy, aby w przyszłości pracowało nam się jeszcze lepiej. To co, działamy?

Napisz do nas!