Produkcja i Realizacja: Sky-Video
Zdjęcia: Michał Ganobczyk i Radosław Faruga
Ujęcia Lotnicze: Michał Surma i Radosław Faruga
Montaż: Michał Ganobczyk
Kierownik produkcji: Michał Surma

Wiosną 2019 roku nasz Dom Filmowy  wyprodukował film korporacyjny dla  Galfa OT Polska Sp. z o.o.– która jest dostawcą usług aplikacji powłok w zakresie katodowej ochrony antykorozyjnej oraz zabezpieczeń gwintów. Oj brzmi to dość skomplikowane i w istocie takie jest. Podczas zdjęć, mieliśmy okazję zobaczyć prężnie działające przedsiębiorstwo, które wykorzystuje nowe technologie. Co ciekawe zakład jak i cała biurowa część firmy, jest częścią kompleksu budynków należących do Bielskiego Parku Technologicznego, Lotnictwa i Innowacji, a bezpośrednio w sąsiedztwie hali produkcyjnej znajduje się pas startowy lotniska klasy GA. Kolejną ciekawostką jest fakt, że firma ta mieści się na terenach pokopalnianych, które zostały przekształcone na nowoczesną infrastrukturę przemysłową.

Zdjęcia trwały 1 dzień podczas, którego realizowaliśmy nagrania wszystkich elementów produkcji, biura, sale konferencyjną oraz zdjęcia plenerowe z użyciem drona.

Do naszego portfolio trafia kolejny film pokazujący elementy ciekawych procesów produkcyjnych. Głównym założeniem produkcji, było przedstawienie firmy, jej potencjału oraz infrastruktury.
W filmie został wykorzystany głos lektorski. Stworzyliśmy również animację logotypu, która została wstawiona na otwarciu filmu. 

Produkcja filmowa została zrealizowana przy użyciu kamery dwóch kamer Sony Alfa 7sII 

www.sky-video.pl – Kontakt

 

 

 

dostawcą usług aplikacji powłok w zakresie katodowej ochrony antykorozyjnej oraz zabezpieczeń gwintów.

Napisz do nas!