Wynajem studia filmowego

Wynajem studia

Sky Video posiada studio filmowe i fotograficzne mieszczące się w Jaworzu, na granicy Bielska Białej. Dysponujemy sporym parkingiem, a ulokowanie studia przy głównej drodze zapewnia łatwość
dojazdu. W skład studia wchodzi sala główna o metrażu 55 m2 oraz antresola o powierzchni 37 m2 z trzema tłami kartonowymi i namiotem bezcieniowym (140 cm x 140 cm). Do dyspozycji jest również kuchnia, łazienka, profesjonalne stanowisko do wizażu, stojak na ubrania, komputer iMac, Wi-Fi, 2 stoły, 8 krzeseł, kanapa i stolik kawowy. Studio ma wysokość od 2.80 m do 3.50 m. Odejście od tła wynosi maksymalnie 7 m. Na jednej ze ścian znajdują się okna, które można w razie potrzeby zasłonić roletami.

Profesjonalne studia filmowe i fotograficzne to niezbędny element wielu produkcji filmowych. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, by posiadać je na własność. Z tego powodu świetnym rozwiązaniem jest wynajęcie takiej przestrzeni na określony czas, by móc stworzyć własny film reklamowy lub sesję zdjęciową.

Nasze studio filmowe i fotograficzne to spora przestrzeń, w której każdy reżyser lub fotograf będzie mógł zrealizować swoją wizję artystyczną. To również idealne miejsce do fotografii produktowej, ponieważ na wyposażeniu studia znajduje się namiot bezcieniowy. Studio ulokowane jest w dogodnej lokalizacji w Jaworzu na ulicy Bielskiej 118.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji udostępnione zostanie profesjonalne zaplecze, które pozwoli na sprawne kontynuowanie pracy nawet przez wiele godzin. Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie udostępnić Państwu aparat z możliwością kręcenia filmów 4K, szereg obiektywów, a także inne, niezbędne akcesoria. Służymy również radą, a także pomocą w aranżacji studia.

Kontakt

Napisz do nas!