Wypożyczalnia sprzętu filmowego i dronów

Jeżeli nie posiadasz profesjonalnego sprzętu filmowego, aparatów, dronów lub wyposażenie studia, to w prosty i wygodny sposób możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w rozsądnej cenie.

Wypożyczalnia sprzętu do filmowania

Niezależnie od tego, czy chcesz nakręcić film reklamowy czy inną produkcję video, musisz posiadać odpowiedniej klasy sprzęt filmowy, który pomoże Ci sprostać oczekiwaniom klienta. W naszej wypożyczalni znajdziesz kamerę Sony Alfa A7SII, która umożliwia nagrywanie filmów 4K w formacie pełnoklatkowym. Możemy Ci zaoferować ponadto rekorder Atomos Shogun Inferno i szybkie dyski SSD do zapisu danych. Sprawdź również cennik dla głowicy olejowej Manfrotto, DJI Osmo z kamerą czy Monopoda Manfrotto MVMXPRO500 video z głowicą. Dzięki wypożyczalni sprzętu filmowego Sky-Video Twoje filmy reklamowe będą wyglądały znacznie lepiej.

Wypożyczalnia optyki do aparatów i dronów

Żaden profesjonalista podczas produkcji reklam nie może obyć się bez odpowiednich obiektywów i adapterów. W naszej ofercie posiadamy wiele obiektywów stałoogniskowych do aparatów Sony, a także do dronów DJI. Adaptery w naszej ofercie pozwalają na podpięcie obiektywów firmy Canon do aparatów Sony.

Wypożyczalnia oświetlenia i blend do studia

Odpowiednie lampy i blendy pozwalają na stworzenie nagrania przypominającego programy telewizyjne czy filmy dokumentalne. Posiadamy szeroki wybór lamp i blend filmowych, które pomogą Wam w nakręceniu profesjonalnej produkcji filmowej.

Wypożyczalnia dronów

Zdjęcia i filmy z powietrza od kilku lat stają się nieodłącznym elementem filmów reklamowych. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup profesjonalnego drona z wysokiej jakości optyką, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz całą serię dronów DJI z niezbędnymi akcesoriami i optyką pozwalającą na nagrywanie filmów w 4K lub więcej. Nasi operatorzy dronów służą Państwu oczywiście radą przy wyborze odpowiedniego sprzętu do nagrywania ujęć z powietrza.

Sprawdź cennik i zamów profesjonalny sprzęt video lub drony już dziś.

Nagrywanie

Kamera Sony Alfa A7SII

150 zł
/dzień

Rekorder Atomos Shogun Inferno w raz z zestawem akcesoriów.
Umożliwia rejestrację obrazu z kamer 4K, omijając ograniczenia nagrywania wewnętrznego i wykorzystując w pełni potencjał sesnora, nagrywając obraz w najszerszej przestrzeni kolorystycznej i zakresie tonalnym. Video OS posiada narzędzia ułatwiające pracę z ostrzeniem, kadrowaniem i ekspozycją (Focus peaking, 2:1/1:1 zoom, Zebra, False Color, Safe Area, luma/RGB parade, vectorscope)

300 zł
/dzień

Dysk SSD 256 GB
Do zapisu danych w rekorderze.

40 zł
/dzień

  • 2 szt.
Statyw Manfrotto 525MVB
Lekki, wytrzymały, wykonany z aluminium statyw 525MV cechuje się niezwykłą sztywnością i stabilnością.

40 zł
/dzień

Głowica Olejowa Manfrotto 503HDV
Profesjonalna głowica olejowa pozwalająca na zainstalowanie sprzętu o wadze do 8 kg.

40 zł
/dzień

DJI Osmo z kamerą x3
Mały mieszczący się do ręki trzy osiowy stabilizator ruchów kamery

100 zł
/dzień

Monopod Manfrotto MVMXPRO500 video z głowicą
– 4-sekcyjny monopod dla profesjonalnych filmowców pozwala na filmowanie sprzętem o maksymalnej wadze 5 kg. Znajdująca się w zestawie olejowa głowica gwarantuje płynny i stabilny ruch w każdą ze stron. Jedno z najprostszych narzędzi służących do stabilizacji małych kamer video.

50 zł
/dzień

Optyka

Stałoogniskowe obiektywy Samyang

50 zł
/dzień

  • 14mm T3.1
  • 24mm T1.5
  • 50 mm T1.5
  • 85 mm T1.5
Obiektyw stałoogniskowy do drona Inspire -DJI MFT
15 mm F1.7

50 zł
/dzień

Obiektyw stałoogniskowy do drona Inspire -DJI MFT
Olympus M.ZUIKO DIGITAL 25 mm f/1.8

100 zł
/dzień

Adapter Commlite Sony E na EF/EF-S
Adapter bagnetowy marki Commlite umożliwia podpinanie obiektywów firmy Canon z bagnetem EF/EF-S do każdego aparatu firmy Sony z bagnetem Sony E.

20 zł
/dzień

Studio

Lampa Kinoflo Diva 415
Lampa wypełniająca nadająca się idealnie do stylistyki ujęć stosowanych przy produkcji programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Posiada 4 świetlówki o mocy 55W każda. Lampa daje idealne odwzorowanie światła dziennego o temperaturze 5500K

100 zł
/dzień

Lampa Kinoflo Diva 201
Lampa wypełniająca nadająca się idealnie do stylistyki ujęć stosowanych przy produkcji programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Posiada 2 świetlówki o mocy 55W każda. Lampa daje idealne odwzorowanie światła dziennego o temperaturze 5500K

100 zł
/dzień

Zestaw 3x Lampa Dedolight 650W
Głowica lampy do światła dziennego o mocy 650 W. Sterowana elektrycznie głowica lampy o niezrównanym zakresie zmiany ogniskowej i doskonałej jakości światła.

150 zł
/dzień

Blenda składana 2w1 biało-srebrna
Blenda fotograficzna 2w1 to niezastąpione narzędzie każdego fotografa zarówno profesjonalnego jak i amatora. Doskonale sprawdza się zarówno przy sztucznym oświetleniu w studio, jak i przy świetle dziennym w plenerze.

20 zł
/dzień

Drony

DJI Ronin MX
Maksymalny udźwig wynoszący aż 4.5 kg jest w stanie unieść nawet kompletny zestaw filmowy.

400 zł
/dzień

DJI Follow Focus

200 zł
/dzień

Dron DJI Inspire 1 z kamerą x3

600 zł
/dzień

Dron DJI Inspire 1 z kamerą x5r

800 zł
/dzień

Dron DJI Inspire 2 z kamerą
– Profesjonalny dron do filmowania ujęć z powietrza. Pozwala rejestrować filmy w rozdzielczości 5,2K w jakości CinemaDNG.

1200 zł
/dzień

  • Dodatkowy zestaw pakietów po 200 zł każdy.
Dodatkowa aparatura
Dodatkowa aparatura dla operatora kamery.

80 zł
/dzień

Dysk do Inspire 480 GB

50 zł
/dzień

Dron DJI Matrice 600

1500 zł
/dzień

Dodatkowe baterie
do DJI Matrice 600

600 zł
/dzień

  • Do 4 zestawów.

Napisz do nas!