Filmy i zdjęcia z drona

Od tego się wszystko zaczęło!

Na dronach znamy się jak mało kto. W naszych szeregach mamy ludzi pracujących w branży od początków jej istnienia. Bezzałogowcami lataliśmy już w 2012 roku, a wkrótce po tym zrealizowaliśmy pierwsze ujęcia lotnicze do jednego z filmów Wojciecha Smarzowskieo „Pod mocnym aniołem”. Czasy się zmieniły, technologia poszła do przodu, a my cały czas zbieramy doświadczenie, realizując ujęcia dla największych domów filmowych w Polsce i Europie. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, dzięki czemu produkcja filmów w naszym wykonaniu jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Zdjęcia z drona

Ujęcia lotnicze z drona stanowią bardzo ważny element naszej działalności oraz stosunkowo nową dziedzinę, która przez cały czas się rozwija. Nasza firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy sprostać potrzebom różnorodnych klientów. Właśnie dlatego mamy za sobą coraz bogatszy bagaż doświadczeń oraz szerokie grono zadowolonych klientów.

Zdjęcia oraz video z drona mają niezwykle szeroką gamę zastosowań. Doskonale sprawdzają się w charakterze uzupełnienie filmów oraz teledysków. Pokazują pewne elementy z nowej, interesującej perspektywy, przez co całość robi jeszcze większe wrażenie.

Nieustanny rozwój

Dbamy o to, by nie stać w miejscu i nieustannie się rozwijać, nadążając za aktualnymi innowacjami technologicznymi, najnowszymi trendami oraz innymi nowinkami z branży. Dążymy do tego, by zdjęcia z drona, wykonywane przez naszych pracowników, zawsze świetnie się prezentowały i mogły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie

Inspire 2 x5 oraz x7
Matrice 600 pro
Lampa led 130000 lumenów pod dronem
Kamera 360 pod dronem

Napisz do nas!