Hard sp. z o.o

Przecinarki taśmowe oraz inne maszyny zaprezentowane w filmie wizerunkowym

Dla firmy Hard Sp. z o.o  nasza agencja filmowa  wyprodukowała najpierw kilka filmów produktowych, a następnie film wizerunkowy pokazujący infrastrukturę i charakterystykę działalności.  Hard Sp. z o.o. to  firma z tradycjami i od wielu lat zajmuje się ona sprzedażą maszyn przemysłowych. Asortyment to np. przecinarki i piły taśmowe oraz inne maszyny do obróbki metali i niemetali. Cała infrastruktura firmy Hard robi niesamowite wrażenie, a właściciel z wielką pasją opowiada o całym asortymencie. Byliśmy pod dużym wrażeniem czystości oraz przemyślanych rozwiązań jakie mieliśmy okazję obserwować. 

Do naszego portfolio trafia kolejny film, który pokazuje dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, które sprzedaje wysokiej jakości przecinarki taśmowe. W firmie Hard nie brakuje ludzi z pasją i profesjonalnym podejściem do pracy. Głównym celem było pokazanie infrastruktury przedsiębiorstwa poprzez ludzi, którzy w nim pracują.   

Produkcja filmowa została zrealizowana przy użyciu kamery Sony Alfa 7sII i drona Inspire 2 z kamerą X7

Zachęcamy do zlecenia nam wykonania filmu w ramach promocji Państwa firmy. Możemy przygotować film wizerunkowy jak również reklamę produktu i inne. Produkcją wideo zajmujemy się od 2012 roku i to właśnie doświadczenie jest naszym największym atutem. Przy każdej realizacji przeprowadzamy analizę potrzeb potencjalnych klientów aby film trafiał do widza.  Nasze filmy przygotowujemy tak aby skutecznie sprzedawały ideę, produkty lub usługę.
Zobacz etapy produkcji  
portfolio

Zapraszamy

www.sky-video.pl – Kontakt

 

Napisz do nas!