Kim jesteśmy?

Produkcja filmów reklamowych, promocyjnych

Swoją pracę realizujemy z pasją, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Nasze studio filmowe świadczy usługi, takie jak produkcja filmów reklamowych, teledysków czy animacji, wykonujemy również zdjęcia lotnicze z drona. Pomożemy Ci wykreować udane video, które w przystępny sposób zaprezentuje to, co chcesz pokazać. W realizacji uczestnicy doświadczona ekipa fachowców, którzy świetnie znają się na swojej pracy.

Produkcja filmów reklamowych

Chcesz w atrakcyjny sposób zaprezentować potencjalnym klientom swoje usługi lub produkty? Film reklamowy, zrealizowany przez nasze studio, będzie doskonałym rozwiązaniem! Dzięki niemu w atrakcyjny sposób przedstawisz swoją ofertę i z łatwością dotrzesz do zupełnie nowych odbiorców.

Możemy dla Ciebie zrealizować także explainer video, które pozwoli w atrakcyjny sposób zaprezentować Twoją działalność i wypromować firmę. Taki materiał pozwala pokazać się klientom, przyszłym pracownikom, stanowi także świetne rozwiązanie w przypadku targów branżowych i nie tylko.

Realizujemy również video wizerunkowe, dzięki którym zwiększysz świadomość na temat swojej firmy, filmy instruktażowe, pozwalające krok po kroku wyjaśnić działanie Twoich produktów lub przybliżyć widzom pewne kwestie. Można u nas zamówić także video szkoleniowe i rekrutacyjne oraz reklamy.

Kręcenie teledysków

Teledysk to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla artystów, ale także kreatywnych przedsiębiorców. Taki format przyciąga uwagę i pozwala zaprezentować się szerokiej gamie odbiorców. W ten sposób z łatwością można zaprezentować swoją muzykę lub działalność firmy.

Tworzenie animacji

Do naszych usług należy także tworzenie animacji. Podczas pracy działamy w porozumieniu z klientem, by upewnić się, że ostateczny efekt sprosta jego potrzebom. Wszystkie nasze animacje są realizowane w nowoczesnym stylu, dzięki czemu robią wrażenie na odbiorcach.

Zdjęcia z drona

Wykonujemy również zdjęcia lotnicze z drona, które pozwolą wprowadzić nową perspektywę do tworzonego video. Mamy bogate doświadczenie, a w swojej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć zdjęcia lotnicze na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do kontaktu!

Jeśli chcesz zrobić wrażenie na odbiorcach, zdecyduj się na profesjonalny film stworzony przez nasze studio. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania, które najlepiej sprostają Twoim potrzebom. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy bardzo chętnie udzielają klientom fachowych porad.

 

Nie martw się, że nie masz pomysłu.

Pomożemy opowiedzieć Ci Twoją historię i dopasujemy wszystko do posiadanego przez Ciebie budżetu. Jesteśmy kreatywnym zespołem, który zajmie się produkcją Twojego video od A do Z. Stworzymy wspólnie film, który rozwinie Twoją firmę i dotrze z przekazem do klientów, na których Ci zależy.

Śrubena Unia

Eko Enitra – prezentacja firmy

Eko – Campy Chris

Martex Film Wizerunkowy

Miasteczka namiotowe – Chris

Estella

Pivot RK Aluminium

Hard sp. z o.o

Powstawanie filmów to złożony proces.

Postaw na zespół ludzi, którzy w pełni zaangażują się w Twój projekt, ponieważ tworzenie filmów to ich pasja.

Produkcja filmu reklamowego

Dbamy o każdego naszego klienta

i poświęcamy mu pełną uwagę, dzięki czemu praca z nami jest przyjemnością. Skontaktuj się z nami teraz, a my zajmiemy się resztą!

Michał Surna - kierownik produkcji w SkyVideo

Michał Surma

kierownik produkcji

michal.surma@sky-video.pl   |   tel. 791 791 249
POZNAJ CAŁY ZESPÓŁ

Napisz do nas!