Estella

Film wizerunkowy dla firmy Estella to jeden z najciekawszych projektów naszej agencji filmowej w 2021 roku.  Firma Estella to przede wszystkim osoby, które tam pracują. Miło było widzieć ludzie pełnych pasji i doświadczenia co przekłada się na jakość. Pomimo zaawansowanej lini produkcyjnej, wielu nowoczesnych, a wręcz unikalnym maszyn na rynku zarówno polskim jak i światowym, cała produkcja odbywa się ręcznie. To niemal hand made. Do każdego produktu podchodzi się indywidualnie. Sprowadzane z całego świata materiały robią wrażenie pod względem zarówno jakości jak i wzornictwa. 

Po odbyciu wizji lokalnej przygotowaliśmy scenariusz, w którym postawiliśmy na produkcję z elementem porównania. Tak jak dyrygent dyryguje orkiestrą tak i na hali produkcyjnej firmy Estella praca wre. Wszystko dzieje się w ściśle określonym rytmie, przez co cały proces produkcji jest niczym muzyka na scenie filharmonii. 

Do naszego portfolio trafia kolejny film, który w wyjątkowy sposób przedstawia wyjątkowych ludzi, ich pasję, wysokiej jakości produkt i wspaniałą infrastrukturę prężnie działającego przedsiębiorstwa. 

Film Wizerunkowy Estella został zrealizowany przy użyciu kamery Red Komodo i obiektywów Xeen

Zapraszamy do współpracy każdego, szuka niebagatelnego sposobu na reklamę swoich produktów i usług. W ten sposób zbudujesz wizerunek swojej firmy. Pomożemy Ci w promocji Twojego produktu. Podczas współpracy przejdziemy wspólnie wszystkie etapy realizacji filmu. Zaczniemy scenariuszem, przez realizację nagrań, a skończywszy na postprodukcji Twego nowego filmu. Każda nasza produkcja jest dostosowana do potrzeb każdego klienta indywidualnie.
Zobacz etapy produkcji  
portfolio
Zapraszamy
www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!