Miasteczka namiotowe – Chris

Miasteczka namiotowe – Chris to kolejna produkcja zrealizowana przez Sky Video w 2021 roku. Chris to świetnie zorganizowane przedsiębiorstwo dzięki czemu jest potentatem na rynku campów dla dzieci. Firma ta jest jednym z naszych najstarszych klientów. Właśnie dlatego jesteśmy dumni dokładając małą cząstkę do ich rozwoju. Składa się na to ilość regularnie produkowanych materiałów, na których przedstawiamy każdy obóz z osobna. Campy Chrisa są dla tysięcy dzieciaków niewątpliwie miejscem rozwoju umiejętności, zawiązywania nowych przyjaźni i aktywnie spędzanego czasu. Byliśmy na wszystkich ich obiektach i każdy wyróżnia się innymi atrakcjami.

Na filmie powyżej, przedstawiamy nową inicjatywę – miasteczka namiotowe. W tym miejscu dzieciaki mają okazje jeszcze częściej obcować z naturą. Dużo czasu spędzają na pieszych wędrówkach. Zajęcia w terenie urozmaicone są o naukę survivalu. Nieodłączny element bloków zajęciowych to zajęcia na wodzie. Dzieciaki uczą się żeglugi, pływania. Mogą spędzać czas na SUPie i kajakach. Na zajęciach z wędkarstwa uczą się jak łowić ryby choć również cierpliwości. Oczywiście na campach jest też dużo gier zespołowych, biwaków, a nawet gildii gier. Na Campie Tarda mają nawet zajęcia z jeździectwa. Dla tych, którzy przykładają się do zajęć, przygotowane są na końcu turnusów odznaki. Osoby wstające godzinę przed pozostałymi mogą liczyć na dodatkowe zajęcia i odznaczenia co z pewnością przekłada się na ich motywację 

W naszym portfolio wrzucamy kolejny film reklamowy Chris. Z pewnością film ten pokazuje ciekawy model ośrodków campowych dla dzieci.
Film ten zrealizowaliśmy z pomocą kamery Sony Alfa 7sII oraz drona Mavic Pro 2. Zapraszamy Państwa do współpracy, przy realizacji wszelkiego rodzaju produkcji wideo. Od prostych realizacji na media społecznościowe, po duże reklamy przystosowane do emisji telewizyjnej. Nasz zespół zajmie się realizacją od scenariusza, przez przygotowanie planu filmowego aż po postprodukcję, animacje i udźwiękowienie. Zadzwoń lub napisz do nas, a dowiesz się więcej. Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniego filmu dla Twojej firmy. Na zakończenie zachęcamy do sprawdzenia  Etapy produkcji   aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy.

Na koniec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Chris
www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!