Pivot RK Aluminium

Jeden z ciekawszych projektów 2021 roku – Pivot RK Aluminium. Do produkcji tego filmu zaangarzowaliśmy sporo osób i środków. Zarówno po stronie klienta jak i wykonawcy. Jako SkyVideo  wyprodukowaliśmy film dla firmy RK Aluminium, której jednym z flagowych produktów jest linia unikalnie otwieranych drzwi. Wielkość i masywność robią niesamowite wrażenie, a naszym celem było pokazanie choć jednego wzoru. Przedstawiliśmy na filmie skrzydło Pivot – bo tak nazywa się linia tych unikalnych drzwi, które waży niemal 500kg, a do ich otwarcia wystarczy jeden palec. Odpowiada za to specjalny system zawiasów.

Byliśmy odpowiedzialni za kreacje, realizację i postprodukcję materiału. Wykorzystaliśmy halę magazynową, której okna zostały wyciemnione specjalnie na potrzeby realizacji. Dzięki temu realizowaliśmy zdjęcia w ciągu całego dnia. Zmoczyliśmy podłogę hali aby dodać efektu odbicia. Osadziliśmy drzwi w centralnym punkcie hali, w specjalnej konstrukcji podtrzymującej.

Do naszego portfolio trafia kolejny film, który w wyjątkowy sposób przedstawiliśmy wyjątkowy produkt. Zostawiamy tu nieco tajemniczości, ponieważ nie sposób pokazać wszystkiego na ekranie. Te drzwi trzeba zobaczyć na własne oczy!

Praktycznie każdy element w tej realizacji, stanowił duże wyzwanie. Od przygotowanych przez nas lokacji zdjęć, osadzenia drzwi w ramie, odpowiedniego oświetlenia skrzydła Pivot.

Produkcję Pivot RK Aluminium przy użyciu kamery Red Raven i obiektywów ultra prime 

Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zwiększyć sprzedaż swoich towarów i usług. Działania w ramach wideo marketingu to nowoczesny sposób na kompleksowe przedstawienie swojej oferty, zbudowanie wizerunku firmy czy zareklamowanie konkretnego produktu. W ramach współpracy oferujemy pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego rodzaju filmu, wykreowanie scenariusza. W kolejnych etapach zorganizujemy plan zdjęciowy, nagramy materiał. Zajmiemy się również postprodukcją, nagraniami lektorskimi, animacjami i wszystkimi innymi elementami dobrej produkcji. Nasze filmy szyjemy na miarę potrzeb naszych klientów. Zobacz etapy produkcji  portfolio
Zapraszamy 

www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!