Produkcja reklam

Jednym z najważniejszych elementów wielu kampanii marketingowych jest spot reklamowy. Filmy tego typu mają wiele zalet, które czynią je bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem marketingowym. Dzięki nim można zaprezentować produkt, pokazać jego funkcjonowanie, zwrócić uwagę potencjalnych klientów i wytworzyć w nich potrzebę posiadania produktu, wpłynąć na wizerunek firmy oraz osiągnąć wiele innych celów marketingowych. Chociaż spoty reklamowe są bardzo przydatne, ich stworzenie nie należy do łatwych zdań. Zwłaszcza, że video sprawdzi się tylko wtedy, gdy zostanie stworzone w odpowiedni sposób. Właśnie dlatego proces jego tworzenia warto powierzyć specjalistom.

Gdzie można wykorzystać spoty reklamowe ?

Nasze filmy reklamowe mogą posłużyć do reklamy w internecie. Można je umieścić na stronie firmy, w mediach społecznościowych czy portalach, takich jak np. YouTube. Mogą być także emitowane w telewizji lub na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak targi lub konferencje.

Zachęcamy klientów z każdej branży

Współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi, znanymi markami. Do każdego projektu podchodząc indywidualnie. Realizujemy filmy reklamowe dla każdej branży i na dowolny temat. Nasi pracownicy chętnie udzielają fachowych porad i pomagają przy wyborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w danym przypadku.

Nasze usługi

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, które obejmują cały proces produkcji spotów reklamowych. Swoim klientom oferujemy wsparcie od samego początku współpracy, aż po zakończenie przygotowanie gotowego filmu. Zajmujemy się zarówno opracowywaniem wstępnej koncepcji, przygotowywaniem wszystkich niezbędnych elementów i materiałów, przeprowadzeniem realizacji zdjęć, nagrywaniem dźwięku, czy obróbką gotowego materiału oraz innymi elementami post-produkcji. W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne rozwiązania, w tym animacje.

Wszystkie nasze działania są szczegółowo zaplanowane oraz skoordynowane, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo, a klient otrzymuje spot reklamowy, który jest w stanie sprostać jego indywidualnym potrzebom.

Napisz do nas!