Filmy reklamowe

Robimy to w czym jesteśmy najlepsi

Nasz zespół składa się z reżyserów, operatorów i montażystów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kompetencje pozwalają nam na tworzenie kreatywnych produkcji video. Wiemy jak obrazem, słowem i dźwiękiem opowiedzieć to co jest dla Ciebie istotne. Realizacja filmów nas fascynuje, a im trudniejsze zadanie przed nami tym bardziej jesteśmy zmotywowani.

Kreacja filmu reklamowego

Explainer Video

Chcesz zaprezentować swoją firmę? Doskonałym rozwiązaniem będzie soczysta prezentacja Twojej działalności. Dostarczy kluczowych informacji o tym, czym Twoja firma się zajmuje. Będzie to video wizytówka, dzięki której klienci poznają Twoją firmę bliżej. Jest to doskonały pomysł, by zaprezentować się jako nowoczesny przedsiębiorca, który nie boi się innowacyjnych rozwiązań.

Film reklamowy dla firmy Demarko

Film wizerunkowy

Wizerunek jest szalenie istotny. Niezależnie czy potrzebujesz budować wizerunek siebie, projektu , usługi czy całej firmy; pomożemy Ci zrealizować ten cel. Buduj nić porozumienia i zaufania między Tobą, a odbiorcami tego co masz do przekazania. Powiedz nam o pomyśle, który chodzi Ci po głowie, a nasz dom filmowy stworzy dla Ciebie wartościowy materiał video.

Film instruktażowy

Nikt nie czyta instrukcji! Film to co innego. Klienci chętnie po niego sięgają, gdy mają problemy. Dzięki niemu pokażesz krok po kroku jak używać Twoich produktów. Odbiorcy na pewno to docenią, a film wrzucony w zakładkę produktu w sklepie może pomóc w sprzedaży. Jak to zrobić? Przygotowanie filmu instruktażowego to doskonałe rozwiązanie. Dzięki niemu w przystępny sposób przekażesz informacje swoim klientom, a przy okazji zyskasz ich zaufanie oraz pokażesz, że mogą liczyć na Twoje wsparcie. Zacznij od kontaktu z nami.

Filmy szkoleniowe

Dzięki nim przekażesz swoją wiedzę w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie widza, a przekazana wiedza została zapamiętana na dłużej. W taki sposób staramy się tworzyć filmy szkoleniowe. Kreatywna nauka przez odpowiedni dźwięk, tekst i obraz to podstawa. Tak staramy się to robić. Odbiorca poczuje się jakby odbywał z Tobą indywidualną lekcję na żywo.

Filmy rekrutacyjne

Nie trać już czasu na wieloetapowe procesy rekrutacyjne. Stworzymy dla Ciebie film trafiający do wąskiej grupy docelowej, spełniającej kryteria postawione przez Ciebie. Z drugiej strony pokaż co oferujesz. Niech potencjalni kandydaci dowiedzą się jak fajnie będzie pracować u Ciebie. Przekonaj najlepszych do wstąpienia w szeregi Twojej firmy.

Film wizerunkowy - Lontex
Film wizerunkowy dla Firmy GMP Transporti

Spoty i teledyski

Jesteś artystą lub kreatywnym przedsiębiorcą? Przygotujemy dla Ciebie video w formie teledysku, zrealizowane z dbałością o każdy szczegół. Dzięki nam będziesz mógł zachwycić odbiorców filmem, jednocześnie prezentując np. swoją muzykę lub działalność. Taka forma z pewnością zwróci uwagę odbiorców i sprawi, że zostaniesz przez nich zapamiętany.