Filmy reklamowe

Robimy to w czym jesteśmy najlepsi

Nasz zespół składa się z reżyserów, operatorów i montażystów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kompetencje pozwalają nam na tworzenie kreatywnych produkcji video. Wiemy jak obrazem, słowem i dźwiękiem opowiedzieć to co jest dla Ciebie istotne. Realizacja filmów nas fascynuje, a im trudniejsze zadanie przed nami tym bardziej jesteśmy zmotywowani.

Kreacja filmu reklamowego
Film wizerunkowy dla Firmy GMP Transporti

Explainer Video

Taki film jasno wytłumaczy, omówi i umiejętnie przekaże treść na temat twojej usługi, procesu, idei lub produktu. Skutecznie osiągaj swoje cele biznesowe.

Film reklamowy dla firmy Demarko

Film wizerunkowy

Wizerunek jest szalenie istotny. Niezależnie czy potrzebujesz budować wizerunek siebie, projektu , usługi czy całej firmy; pomożemy Ci zrealizować ten cel. Buduj nić porozumienia i zaufania między Tobą, a odbiorcami tego co masz do przekazania. Powiedz nam o pomyśle, który chodzi Ci po głowie, a nasz dom filmowy stworzy dla Ciebie wartościowy materiał video.

Film instruktażowy

Nikt nie czyta instrukcji! Film to co innego. Klienci chętnie po niego sięgają, gdy mają problemy. Dzięki niemu pokażesz krok po kroku jak używać Twoich produktów. Odbiorcy na pewno to docenią, a film wrzucony w zakładkę produktu w sklepie może pomóc w sprzedaży. Jak to zrobić? Przygotowanie filmu instruktażowego to doskonałe rozwiązanie. Dzięki niemu w przystępny sposób przekażesz informacje swoim klientom, a przy okazji zyskasz ich zaufanie oraz pokażesz, że mogą liczyć na Twoje wsparcie. Zacznij od kontaktu z nami.

Filmy szkoleniowe

Dzięki nim przekażesz swoją wiedzę w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie widza, a przekazana wiedza została zapamiętana na dłużej. W taki sposób staramy się tworzyć filmy szkoleniowe. Kreatywna nauka przez odpowiedni dźwięk, tekst i obraz to podstawa. Tak staramy się to robić. Odbiorca poczuje się jakby odbywał z Tobą indywidualną lekcję na żywo.

Filmy rekrutacyjne

Nie trać już czasu na wieloetapowe procesy rekrutacyjne. Stworzymy dla Ciebie film trafiający do wąskiej grupy docelowej, spełniającej kryteria postawione przez Ciebie. Z drugiej strony pokaż co oferujesz. Niech potencjalni kandydaci dowiedzą się jak fajnie będzie pracować u Ciebie. Przekonaj najlepszych do wstąpienia w szeregi Twojej firmy.

Film wizerunkowy - Lontex

Napisz do nas!