Filmy reklamowe

Robimy to w czym jesteśmy najlepsi

Nasz zespół składa się z reżyserów, operatorów i montażystów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kompetencje pozwalają nam na tworzenie kreatywnych produkcji video. Wiemy jak obrazem, słowem i dźwiękiem opowiedzieć to co jest dla Ciebie istotne. Realizacja filmów nas fascynuje, a im trudniejsze zadanie przed nami tym bardziej jesteśmy zmotywowani.

Kreacja filmu reklamowego

Explainer Video

Soczysta prezentacja Twojej działalności. Dostarczy kluczowych informacji o tym czym Twoja firma się zajmuje. Video wizytówka dzięki, której Twoi klienci poznają Twoją firmę bliżej.

Reklamy

Film promocyjny, który już od pierwszej chwili przykuje uwagę widza. Czas trwania 0:30 -3:00. Dobry pomysł i scenariusz w połączeniu z ciężką pracą przy realizacji – tylko tyle i aż tyle dzieli Cię od zdobycia skutecznego filmu promocyjnego. Z naszą pomocą to musi się udać!

Spot reklamowy dla Chris
Film reklamowy dla firmy Demarko

Film wizerunkowy

Wizerunek jest szalenie istotny. Niezależnie czy potrzebujesz budować wizerunek siebie, projektu , usługi czy całej firmy; pomożemy Ci zrealizować ten cel. Buduj nić porozumienia i zaufania między Tobą, a odbiorcami tego co masz do przekazania. Powiedz nam o pomyśle, który chodzi Ci po głowie, a nasz dom filmowy stworzy dla Ciebie wartościowy materiał video.

Film instruktażowy

Nikt nie czyta instrukcji! Film to co innego. Pokażesz krok po kroku jak używać Twoich produktów. Klienci na pewno to docenią, a film wrzucony w zakładkę produktu w sklepie może pomóc w sprzedaży. Jak to zrobić? Zacznij od kontaktu z nami.

Filmy szkoleniowe

Dzięki nim przekażesz swoją wiedzę w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie widza, a przekazana wiedza została zapamiętana na dłużej. W taki sposób staramy się tworzyć filmy szkoleniowe. Kreatywna nauka przez odpowiedni dźwięk, tekst i obraz to podstawa. Tak staramy się to robić. Odbiorca poczuje się jakby odbywał z Tobą indywidualną lekcję na żywo.

Filmy rekrutacyjne

Nie trać już czasu na wieloetapowe procesy rekrutacyjne. Stworzymy dla Ciebie film trafiający do wąskiej grupy docelowej, spełniającej kryteria postawione przez Ciebie. Z drugiej strony pokaż co oferujesz. Niech potencjalni kandydaci dowiedzą się jak fajnie będzie pracować u Ciebie. Przekonaj najlepszych do wstąpienia w szeregi Twojej firmy.

Film wizerunkowy - Lontex
Film wizerunkowy dla Firmy GMP Transporti

Spoty i teledyski

Jesteś artystą lub kreatywnym przedsiębiorcą? Przygotujemy dla Ciebie video w formie teledysku z dbałością o każdy szczegół