Martex Film Wizerunkowy

Martex – Film Wizerunkowy 

Współpraca z firmą Martex była kolejną okazją do stworzenia wyjątkowego filmu. Nasi nowi klienci postanowili stworzyć film na trzydziestolecie istnienia firmy. Cały proces preprodukcyjny był bardzo burzliwy, mieliśmy kilka naprawdę dobrych pomysłów co do realizacji, jednak mogliśmy wybrać tylko jedną opcję. Tym samym, wraz z Ekipą Martex, zdecydowaliśmy się na krótki nostalgiczny wstęp do filmu, pokazujący nieco historycznej motoryzacji, po czym od razu przeszliśmy do mniej fabularyzowanej nowoczesnego ciągnika siodłowego. Druga część filmu to już tradycyjna, ale zrealizowana z dużym rozmachem produkcja pokazująca firmę od wewnątrz – a było co pokazywać.

W ciągu dwóch dni zdjęciowych, zrealizowaliśmy materiały:
– z przejazdów około 40 letniego samochodu ciężarowego Star, na jednym z Rybnickich osiedli,
– ujęcia nowoczesnego ciągnika siodłowego na śląskich drogach ekspresowych, węzłach europy centralnej i autostrady A4,
– siedzibę firmy w Rybniku oraz Magazyn Centralny w Dąbrowie Górniczej

Jako Sky Video odpowiadamy za wykreowanie konceptu, późniejszego scenariusza, realizację zdjęć, montaż i copywritting tekstu lektorskiego, udźwiękowienie i tłumaczenia EN.

Martex to świetnie zarządzane i prężnie działające przedsiębiorstwo, będące potentatem na polskim rynku dystrybucji części do samochodów ciężarowych i maszyn. Mieliśmy okazję przekonać się o tym na własnej skórze – przygotowanie do realizacji filmu stało na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło nam w bardzo krótkim czasie nagrać ogromną ilość świetnych ujęć.

Do naszego portfolio wrzucamy kolejny film, który jest przykładem połączenia fabularyzowanych scen z początku filmu oraz tradycyjnego filmu korporacyjnego w dalszej części. W ten sposób w stosunkowo niskim koszcie realizacyjnym, możemy znacznie poprawić jakość i pozytywny odbiór filmu.

Produkcję tą zrealizowaliśmy z pomocą kamery Sony Alfa 7sIII, Black Magic Pocket 6K oraz drona Inspire 2 i Mavic 3PRO. Zapraszamy Państwa do współpracy, przy realizacji wszelkiego rodzaju produkcji wideo. Zajmujemy się produkcją od konceptu, przez zdjęcia aż po postprodukcję i końcowy produkt. Sprawdź etapy produkcji   aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy.

Na koniec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Martex

www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!