Eko – Campy Chris

Eko – Campy Chris

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu film, inny niż wszystkie dotychczasowe realizowane dla firmy Chris. Nie jest on bowiem związany z żadnym konkretnym obozem, czy campem. Film ten jest zwieńczeniem wieloletniego zaangażowania naszego klienta na rzecz walki o przyrodę i ekologicznie unikatowe miejsca. Edukacja przyrodnicza i budowanie wrażliwości nakierunkowanej na ekologię u młodych ludzi. Są to naturalne cele, które przyświecają im od początku istnienia, czyli od niemal 30 lat. Wierzą oni, że właściwa edukacja połączona z zaawansowanymi inwestycjami na rzecz ochrony środowiska ma ogromny sens. WARTO, PONIEWAŻ DZIECI SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ!

Film ten to kolejna produkcja zrealizowana przez Sky Video w 2021 roku. Firma Chris to jedno z tych przedsiębiorstw, któremu przyświeca określony cel. Celem tym jest rozwój uczestników ich obozów i campów. Jesteśmy pełni podziwu widząc dzieciaki, które spotykamy od lat na campach, najpierw jako młode nieopierzone urwisy, aż po nastolatków, którzy co roku wracają na campy. Wielu z nich w późniejszym czasie próbuje swoich sił po drugiej stronie, czyli jako opiekunowie. To bardzo rozwojowe zajęcie wymagające dyscypliny i dobrej organizacji. Będąc na chyba wszystkich dotychczas dostępnych obozach Chrisa, pozostajemy pełni podziwu na rozwiązania tam wprowadzane. Mnogość zajęć, system zarządzania czasem uczestników, nagrody, tradycje – to coś niesamowitego.

W tej produkcji skupiliśmy się na przedstawieniu przedsiębiorstwa pod względem dbania o środowisko. Trzeba przyznać, że Chris dobrze wywiązuje się z tego zadania poprzez inwestycje w infrastrukturę odnawialnych źródeł energii, ekologiczne pompy ciepła i inne. Zwracana jest tutaj również duża uwaga na edukację młodych ludzi aby po powrocie do swoich domów byli świadomi możliwości oszczędzania zasobów naturalnych jak i recyklingu. 

Do naszego portfolio wrzucamy kolejny film, który przedstawia ekologiczny model campow dla dzieci.
Produkcję tą zrealizowaliśmy z pomocą kamery Sony Alfa 7sII oraz drona Inspire 2 i Mavic pro 2. Zapraszamy Państwa do współpracy, przy realizacji wszelkiego rodzaju produkcji wideo. Zajmujemy się produkcją od konceptu, przez zdjęcia aż po postprodukcję i końcowy produkt. Sprawdź etapy produkcji   aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy.

Na koniec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Chris

www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!