O nas

O nas

Jesteśmy młodą, kreatywną grupą filmowców a także pilotów dronów. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji audiowizualnej z naciskiem na zdjęcia lotnicze. Nie ograniczamy się wyłącznie do samej realizacji materiału filmowego. W pierwszej kolejności tworzymy od podstaw pełen koncept, scenariusz, storyboard a także plan produkcji tak aby dopilnować najdrobniejszych szczegółów realizowanego projektu.

Pracują z nami specjaliści z zakresu realizacji zdjęć filmowych, produkcji dźwięku, montażu czy efektów specjalnych. Koloryści, reżyserzy, scenarzyści i wielu innych fachowców dzięki którym nasi klienci mogą mieć pewność udanej realizacji. Co więcej wśród nas znajdują się licencjonowani piloci dronów z szerokim doświadczeniem operatorskim, co w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem daje nam możliwość realizacji najwyższej jakości zdjęć lotniczych.

Nasza filozofia

Filozofia naszego działania nakierowana jest na potrzeby i wymagania klientów. Zawsze staramy się zdefiniować cel projektu video i zrealizować go zgodnie z założeniami. Zaowocowało to współpracą z największymi stacjami telewizyjnymi oraz studiami filmowymi w całej Europie.

Współpracujemy z urzędami centralnymi, regionalnymi, firmami i osobami prywatnymi. Nasi klienci mogą liczyć na elastyczną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne.

Napisz do nas!