Eko Enitra – prezentacja firmy

Eko Enira

Film Eko Enitra to kolejna produkcja, która przedstawia działania na rzecz zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Zarząd firmy Enitra wprowadza wszelkie dostępne na rynku rozwiązania, które pomagają w tych działaniach. Nasza praca przy tym projekcie polegała przede wszystkim na dobrym wywiadzie. Nim przystąpiliśmy do realizacji odbyliśmy wizję lokalną aby zaplanować o czym powinniśmy w filmie powiedzieć.

Jest to film na tzw. szablonie template. To optymalne rozwiązanie do promocji firmy na targach i wszędzie tam, gdzie film powinien mieć przekaz niemy (bez lektora). Dzięki temu nawet na stoisku targowym, bez muzyki, film ten będzie spełniał swoją rolę.

To kolejna produkcja zrealizowana przez Sky Video w 2021 roku. Obecnie temat eko działań jest bardzo popularny i firmy wprowadzające takie rozwiązania powinny o tym mówić, aby być wzorem dla innych. To nie tylko obniżenie kosztów produkcji, ale przede wszystkim dbanie o środowisko naturalne co jest niesamowicie istotne w obecnych czasach!

W tej produkcji skupiliśmy się na przedstawieniu przedsiębiorstwa pod względem dbania o środowisko. Trzeba przyznać, że Enitra dobrze wywiązuje się z tego zadania poprzez inwestycje w infrastrukturę produkującą prąd z energii słonecznej, odprowadzanie wody deszczowej głęboko pod ziemię, zaawansowane okna, dzięki którym latem, pracownicy mają większy komfort. Te same okna zimą, zatrzymują więcej ciepła wewnątrz hali produkcyjnej. 

Do naszego portfolio wrzucamy kolejny film, który przedstawia ekologiczny model nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego.
Produkcję tą zrealizowaliśmy z pomocą kamery Sony Alfa 7sII oraz drona Inspire 2 i Mavic pro 2. Zapraszamy Państwa do współpracy, przy realizacji wszelkiego rodzaju produkcji wideo. Zajmujemy się produkcją od konceptu, przez zdjęcia aż po postprodukcję i końcowy produkt. Sprawdź etapy produkcji   aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak pracujemy.

Na koniec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony ENITRA

www.sky-video.pl – Kontakt

Napisz do nas!