Kompleksowe wykonanie filmu wizerunkowego na konferencję ESTA Meeting Kraków w Kopalnia Soli „Wieliczka” dla firmy która była gospodarzem. Na zlecenie Demarko Sp. K.

Wśród naszych realizacji znalazł się film wizerunkowy, zrealizowany dla firmy Demarko. Jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się budową naczep do transportu nadgabarytowych elementów. Branża klienta jest bardzo trudna, pełna wyzwań i bardzo konkurencyjna. Każda inwestycja w taką naczepę to bardzo ważna kwestia, dlatego tak istotne jest, by firma, które je projektuje dbała o swój wizerunek. Doskonałym sposobem, by na niego wpłynąć jest stworzenie spotu.

Musi być on jednak zrealizowany przez specjalistów. Bardzo istotne było, by robił perfekcyjne wrażenie i w interesujący sposób przedstawiał firmę. Nie wystarczyło jednak pokazać firmy jako solidnego wykonawcy. Postanowiliśmy stworzyć materiał, który będzie również uczłowieczał markę, pokazując, że firmę tworzą ludzie, którzy są pasjonatami tego co robią.

Chcąc wykonać perfekcyjne ujęcia zadbaliśmy o każdy detal. Zdjęcia realizowaliśmy na Mazurach, na Śląsku, w Niemczech oraz w austriackich Alpach. Reżyserem video był Paweł Sadowski. Operatorem był Michał Ganobczyk. Za ujęcia lotnicze odpowiadali Michał Surma i Radosław Faruga. Montaż zrealizował Paweł Sadowski.

Zdjęcia: lipiec 2017, Bytom/Świętochłowice/Dolomity/Mazury
Produkcja i Realizacja: Sky-Video

Produkcja: Michał Surma
Reżyseria: Paweł Sadowski
Zdjęcia: Michał Ganobczyk
Ujęcia lotnicze: Michał Surma / Radosław Faruga
Montaż: Paweł Sadowski

Napisz do nas!