Film instruktażowy dla Great Gastro – Stripsy

W ramach swojej pracy realizujemy filmy z różnych dziedzin oraz branż. Każde wideo powstaje w taki sposób, by w jak największym stopniu sprostać potrzebom konkretnego klienta. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy Sky-Video każdorazowo dokładają starań, by film prezentował się profesjonalnie i mógł sprostać potrzebom konkretnego klienta. Doskonałym przykładem będzie tutaj film instruktażowy dotyczący Stripsów firmy Great Gastro.

Za realizację wideo odpowiada Michał Ganobczyk oraz Łukasz Sztuka. Firm powstał pod kierownictwem Michała Surmy, a w roli prezentera wystąpił Mateusz Kręcina. Na jego potrzeby wynajęliśmy odpowiednie, nowocześnie wyposażone mieszkanie, w którym mogliśmy korzystnie przedstawić produkt. Przygotowaliśmy również animację, oprawę audio oraz inne elementy oprawy.

Doskonale rozumiemy jak przydatnym narzędziem bywa marketing edukacyjny oraz jakie korzyści za sobą niesie. Właśnie dlatego, dla naszych klientów, bardzo chętnie realizujemy różnorodne filmy instruktażowe, instrukcje czy poradniki. Korzystanie z nich to świetny sposób, by dotrzeć do nowych odbiorców. Chcesz przekonać się o tym jak na widza działają nasze filmy? Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego dotyczącego Stripsów marki Great Gastro!

Zdjęcia:
Produkcja i Realizacja: Sky-Video

Produkcja: 
Reżyseria: 
Zdjęcia: 
Montaż: 

Napisz do nas!