Produkcja i Realizacja: Sky-Video
Zdjęcia: Michał Ganobczyk i Radosław Faruga
Montaż: Michał Ganobczyk

Wystąpienie na targach lub innych eventach branżowych to dla każdej firmy wielka okazja. Stanowią one bowiem sposób na zaprezentowanie firmy oraz jej produktów, spotkanie się z potencjalnymi klientami czy wpłynięcie na wizerunek marki. Niestety taki przekaz dociera do ograniczonej liczby odbiorców – nie każdy ma bowiem szansę pojawić się na wydarzeniu. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest udostępnienie relacji z targów.

Umieszczenie kilku kadrów przedstawiających przebieg wydarzenia, kilku słów od przedstawicieli firmy oraz prezentacja stoiska, dadzą zainteresowanym pewien obraz wydarzenia. Dzięki temu marka będzie mogła pochwalić się swoją aktywnością w branży oraz zwrócić uwagę odbiorców.

Ważne jednak, by film został zrealizowany oraz zmontowany w profesjonalny sposób. Tylko wtedy będzie robił wrażenie profesjonalnego, zachęcającego materiału. Doskonałym przykładem jest relacja z wystąpienia na Międzynarodowych Targach Górnictwa firmy NitroERG, zrealizowana przez Michała Ganobczyka oraz Radosława Faruga przy użyciu kamery Sony Alfa 7sII. Zapraszamy do oglądania.

Napisz do nas!